Чемпионат и Кубок Украины по пауэрлифтингу в ноября-декабре 2015 года

10Октября
До уваги представникiв обласних федерацiй

Деякі пояснення щодо участі у всеукраїнських змаганнях у листопаді-грудні 2015 року.

Чемпіонат України серед юніорів та юніорок, юнаків та дівчат – вихованців ДЮСШ. День приїзду – 21 листопада, змагання – 22-25 листопада. Вперше проводяться серед 4-х вікових груп !!!.

Змагання є відбірковими для відбору юніорів та юніорок, юнаків та дівчат до складів збірних команд для участі у чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу (Естонія, 07-12 березня 2016 року) та чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу (США, 19-26 червня 2016 року).З цієї ж метою будуть допущені до участі також спортсмени відповідного віку в особистому заліку, але за умови, що спортсмен у 2016 році буде у юніорському або юнацькому віці.

Прошу взяти до відома, що спортсмен повинен виступити у ваговій категорії, у який планує взяти участь у міжнародних змаганнях.

• Кубок України. День приїзду – 25 листопада, змагання – 26-28 листопада. Без змін у регламенті.

• Перший Кубок України з класичного пауерліфтингу. День приїзду – 28 листопада, змагання 29 листопада – 02 грудня. Проводиться з метою відбору до складів збірних команд для участі у чемпіонаті Європи з класичного пауерліфтингу (Естонія, 07-12 березня 2016 року) та чемпіонаті світу з класичного пауерліфтингу (США, 19-26 червня 2016 року). Учасники можуть бути відібрані до складів збірних команд серед всіх відповідних вікових груп.

Чемпіонат України серед студентів – проводиться вперше без використання спеціального екіпірування з метою відбору до складів збірних команд ВНЗ для участі у Першому чемпіонаті світу серед студентів з класичного пауерліфтингу (Білорус, 11-17 липня 2016 року). Чемпіонат проводиться разом з Кубком України з класичного пауерліфтингу в одні й те ж строки.

Регламенти проведення змагань будуть надіслані до 15 жовтня, виклики на змагання - за 3 тижні до початку змагань.

ВАЖЛИВО!

1. Мінмолодьспорт наполягає на внесенні змін до класифікації з класичного пауерліфтингу, а саме – підвищити нормативи МС (та нижче). Тому, можливо, Кубок України з класичного пауерліфтингу будуть останніми змаганнями, за результатами яких будуть присвоєні звання МС за діючими нормативами.

2. Прохання всім представникам команд забезпечити своєчасне оформлення належним чином та подання заявок, проходження медкомісій учасниками, наявність всіх необхідних документів для надання в мандатні комісії.

3. Прошу суддів до 10 жовтня визначитись та подати заявки Голові суддівської колегії. Важливо вказати змагання, де бажаєте взяти участь у суддівстві, дати приїзду та від'їзду. 

Президент ФПУ
Другие новости

Вверх